Antalya’da İOS Uygulama Yapımı

iOS (iPhone OS), Apple’ın kendi ürünleri için geliştirdiği mobil işletim sistemidir. Apple ios uygulama paylaşmak için Appstore’u kullanır.

Apple ios işletim sistemi yapısı sebebiyle Apple, App Store ve İtunes dışında hiçbir yerden uygulama yükleyemez. İos işletim sistemi Iphone, Ipad, Ipod touch, Apple watch ve Mac gibi Apple ürünlerini kapsamaktadır.

iOS uygulamalar tasarım ve kolay kullanım açısından Android işletim sisteminden daha çok tercih ediliyor. Android daha yaygın kullanılır olmasına rağmen ios kullanıcıları bu kitleye göre daha aktiftir.

İOS Uygulama için Cihaz ve Sürüm Farklılıkları

2007 yılında Steve Jobs tarafından tanıtılan ilk iPhone’un üzerinden 10 yıl geçti. Bugün Apple İphone 8’den sonra çıkardığı İphone X serisini satıyor.

Modeller geliştikçe ios yazılımları da gelişti ve içeriğini arttırdı. Günümüzün en çok konuşulan markası olan Apple her gelişmesiyle internet ortamında kendinden bahsettiriryor. İphone 8’i yeni nesil telefon olarak tanımlayan Apple son olarak ios 11 sürümünü geliştirdi. Apple bu gelişmeyle dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi ios için yeni bir standart belirledi ve Android’i gerisinde bıraktı. Böylece ios kendi kullanıcıları için, oyun ve uygulamalarda gerçeğe yakın olasılıkları keşfetme imkanı yaratmış oldu.

Apple, İphone ile 10 yıl önce yaptığı devrimi popülerliğini arttırarak sürdürüyor. Fiyat olarak Android daha cazip olsa da bu durumu Apple, özgün yazılımı ve sürdürülebilir tasarım çizgisiyle tersine çeviriyor. Ayrıca Apple ios kaliteli uygulamaları ve zengin mağazasıyla yeni çıkacak uygulamalar için de ilk tercih oluyor ve çeşitliliğini her gün daha da arttırmaya devam ediyor.

Aslında Apple yıllar önce büyük bir atılımla başlattığı İphone serilerini yıllar içinde popüler bir imaja dönüştürdü. Böylece İphone kendine bir kemik ios kullanıcı kitlesi oluşturdu. Bu ios kullanıcısı kitle Android kullanıcılarının önerdiklerinin yanı sıra AppStore’a özel uygulamaları da keşfetme ayrıcalığına sahip oluyorlar. Bu ayrıcalık ios kitlesini özel kılıyor ve telefon kullanıcıları için cazip bir özellik olarak pazarlamada Apple ios’u bir adım öne taşıyor.

Antalya İOS Uygulama Yapımı için: EYULA Dijital Ajans

Antalya’nın en deneyimli dijital ekibiyle çalışan Eyula Dijital Ajans sizlere Apple İos ürünlerinde kullanılması için program ve uygulama yazılımı hizmeti verir. Antalya’da İos yazılımında uygulama yapımı için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Apple İos uygulamalar için Antalya EYULA Dijital Ajanstan hizmet alabilir işiniz için dijital alanda geliştirici hamleler yapabilirsiniz. Antalya EYULA Dijital olarak İos uygulama ve program yazılımı için tecrübeli ve dinamik ekibimiz sizin için en iyi işi ortaya çıkaracaktır.

ADRES

Gürsu Mah. Atatürk Bulv. No:187BF
Konyaaltı, Antalya/Türkiye