Android Uygulama EYULA Dijital

Android uygulama, Android telefonları akıllı telefon piyasasının lideri yapan unsurdur. Iphone, Ipad gibi Apple firmasına ait IOS tabanlı telefon ve tabletler her ne kadar Android’e göre daha avantajlı olsa da; yaygın olarak kullanılan Android tabanlı telefonlardır.

Android Uygulama için Cihaz ve Marka Farkları

Eskiden Nokia, Motorola, Ericsson gibi telefon firmaları vardı, ancak Android ve Samsung’un yükselişi, önceki dönemin büyük markalarını pazardan sildi. Günümüzde HTC, Huawei, Xiaomi gibi Android piyasasında yükselen ve Samsung’tan bayrağı almaya çalışan diğer markalar da mevcut. Diğer taraftan; LG, Asus, Lenovo ve Sony gibi devler de Samsung’un başarısının peşinde. Hatta Türkiye’deki Vestel de bu yarışın içerisinde yer alıyor. Ancak Android uygulamalar ile telefonların uyumu ve kullanımı konusunda tüm bu markalar Samsung’un çok gerisinde.

Bir ürünün görünümü elbette önemlidir, ancak kullanışlılık gösterişe ağır basar. Örnek vermek gerekirse; dünyanın en gösterişli küpesini yapmak için avuç içi büyüklüğünde bir elmas taksanız, bunu kulağına takacak insan bulamazsınız. Küpe ne kadar güzel olursa olsun, kullanışlı değilse bir kenarda durup sergilenmekten başka bir işe yaramaz.

İnsanlar hem güzel görünen, hem kullanışlı, hem performansı yüksek, hem de ucuz telefonlar isterler. Bu dört seçeneği de gerçekleştirmek mümkün değildir. Ancak bu seçeneklerden doğru ikili ya da üçlüyü bir araya getirerek harika modeller üretilebilir.

Android Uygulama

Android, Google tarafından geliştirilen Linux tabanlı açık kaynak kodlu mobil işletim sisteminin adıdır. Android işletim sistemli cihazlara yüklenen programların ve oyunların tamamı *.apk uzantılı olup application package file Türkçesi uygulama yükleme paketi demektir. Android Linux temelli bir mobil işletim sistemi olmasının yanında, yazılımı için iyi bir java bilgisi gerekmektedir. Android uygulamaların programlamasının yanısıra ara yüzü de kullanıcılar açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden kullanıcı dostu tasarım, sade görünüm, uygulamanın tarzından taviz vermemek gibi konulara da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Antalya’da Android uygulama için: EYULA Dijital Ajans

Mobil kullanımın artması ve mobil cihazların farklı yönlerden hayatımızı kolaylaştırmaya başlamasıyla, uygulamaların çeşitliliği artmakta ve daimi olarak yeni Android uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Antalya’da Android uygulama programlanması için EYULA Dijital Ajanstan hizmet talep edebilirsiniz. EYULA Dijital Ajansta istenilen Android program yazılımı için tecrübeli ve dinamik bir ekip yer almaktadır.

 

ADRES

Gürsu Mah. Atatürk Bulv. No:187BF
Konyaaltı, Antalya/Türkiye

ADRES

Gürsu Mah. Atatürk Bulv. No:187BF
Konyaaltı, Antalya/Türkiye